Chodecz

   Strona główna   Rejestracja   Dodaj ogłoszenie
Kategorie:   Kupię   Sprzedam   Wynajmę   Inne
Wózki widłowe / Opis ogłoszenia

« Poprzednie

Następne »

Kamień murowy 20x20x40 ogrodowy rzędowy hydrotechniczny

Opis:

Kopalnia kamienia Grabowie I to złoże będące własnością zakładu PPU Pawlik ze wsi Grabowie koło Odrowęża w odległości około 220 km od Chodecza.
W tej kopalni wydobywany piaskowiec żółty tylko i wyłącznie sposobami mechaniczno-wyburzeniowymi przy pomocy koparek gąsienicowych i kołowych wyburzeniowych wyposażonych w osprzęt służący do odspajania lub skruszenia calizny złoża kamienia naturalnego występującego tam w stanie rodzimym oraz dodatkowo wspomagamy wydobycie maszynowe ręcznym wierceniem za pomocą wiertarki pneumatyczno-udarowej . Po wykorzystaniu wiertarki udarowo-pneumatycznej zakładamy kliny trójdzielne lub wywiercone otwory zalewamy proszkiem rozprężnym z wodą do odspajania większych bloków skalnych lub tworzymy tzw. spody robocze do prowadzenia jak najbardziej ekonomicznego wydobycia .
Wydobyty surowiec skalny przerabiamy w zakładzie kamieniarskim na : kamień murowy 20x20x40 , kamień ogrodowy , kamień na dom ściany elewację i kamień ogrodowy .
Nasza firma to polski producent wytwarzający i dostarczający takie materiały jak kamień murowy i kamień hydrotechniczny i to wszystko z własnych surowców skalnych , ze złóż piaskowca , które to od milionów lat zalegały w skorupie ziemskiej do naszych czasów dla nas wszystkich.

Informacje o ogłoszeniodawcy:

Ogłoszenie dodane przez: Leszek
E-Mail: Kontakt z ogłoszeniodawcą

Szczegóły ogłoszenia

Numer ogłoszenia: 368
Dodane: 2023.03.26Reklama

Ogłoszenia tej kategorii Ogłoszenia tego użytkownika Kontakt z ogłoszeniodawcą Powiadom przyjaciela Drukuj
Szukaj